Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels Badminton |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal Antonio Carlos villa is gesitueerd op 6 km van Parque Aquático Arco-iris en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving. Deze hut is geschikt voor maximaal 3 gasten en biedt mogelijkheden om te badminton en biljart.
De 1-badkamer villa beschikt over uitzicht de tuin en heeft een kitchenette. Airconditioning en een wasmachine zijn aanwezig voor een comfortabel verblijf. Tot de badkamerfaciliteiten van Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa behoren ook een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Self-catering faciliteiten omvatten een ingerichte kitchenette met een waterkoker, een oven en keukengerei. Deze accommodatie biedt een gemeenschappelijke salon en een barbecuegrill.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz55 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Badminton
- Biljart/ Pool tafels
- Openbaar bad
Diensten
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa?
Gasten van Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa van de luchthaven Hercílio Luz?
De luchthaven Hercílio Luz en Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa liggen op een afstand van 55 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa is $57. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa?
Suite Com Mezanino E Cachoeira No Quintal villa beschikt over een gedeelde keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei.